The Kelly family - Stars fall from heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pk aka JPM

3 posters

Goto down

Pk aka JPM Empty Pk aka JPM

Odoslať pre sunshine282 St august 06, 2008 1:33 am

Ahoj dievcata!

Po dnesnom dni mi proste neda aby som nenapisala co to o celej situacii okolo Paddasa.
Dnes nam to vsetkym pekne nandal,vytrel nam zrak chlapec...Podme si naliat ciste vino...
Na jednej strane sa konecne zastavia vsetky stupidne dristy o tom,aky zivot teraz vedie,polemiky o tom,ze davno odisiel z klastora,ale na druhej strane, znamena to koniec nadeji!!!Ano,koniec nadeji pre nas vsetkych,pretoze vsetci sme v kutiku duse tajne dufali,ze sa raz vrati a ze ten comeback bude grandiozny,velkolepy, so vsetkymi pompeznymi salvami...ze ho uvidime na stagi,toho chlapca,v kratasoch,ktoremu stacilo aby sa usmial a publikum priviedol k pocitu stastia.
Toho chlapca v ciernom smokingu,ktoremu po tvaricke stekaju slzy pri Amazing grace.
Toho chlapca,ktory prisiel v piatich rokoch o svoju mamu a jeho detska dusicka sa s tym nedokazala zmierit.
Toho chlapca s lavou nohou vacsou ako pravou.
Toho chlapca,ktory akoby mavnutim carovneho prutika za chvilku dokazal vyludit zo svojho pera nadherne piesne odzrkadlujuce jeho dusu.
Toho chlapca,ktory nikdy nedostal stolicku pre svojho otca ...
Toho,ktory s ruzovymi lickami a trpaslicou ciapkou sa viezol na sankach,a ked bol v rozpakoch,utekal sa skryt pred zvedavymi zrakmi divakov za maminu suknu...
Toho,ktory aj v tych najnevkusnejsich obleckoch vedel ocarit svojim emotivnym prejavom...
Toho,ktory s prichodom Johna Paula Mary odisiel a nechal nam tu len tisice spomienok a velky kus svojho predosleho ja...

Vyvstava otazka,ci sme jeho piesnam nacuvali pozorne,ci tu nie je nieco,co nam vsetkym uniklo...sme prilis sebecki?Moznoze ano...citime hnev za to,co sa dnes udialo,ale je hnev ta spravna emocia?Je opravneny?Mozno...z urciteho hladiska je...citime lutost,ale voci comu?Voci tomu,ze nase nadeje sa rozplynuli s prichodom noveho rana.Este vcera vyzeralo vsetko inak.Necitime lutost voci Paddymu...a to je zaklad,na ktorom by sme mali stavat a pozriet a do seba...Niekde som dnes citala,ze Paddyho podton pri prejave bol obvinujuci...ze nas obvinuje za vsetko,co sa stalo,za to,ze dnes je tym,kym je,za to,ze je tam,kde je...neviem,mozno tento postreh je spravny,hoci s nim nesuhlasim...jeho dovody pre klastor museli byt omnoho hlbsie,a su to tie dovody,ktore na verejnosti on bohuzial nikdy neprizna,a ktore mozno nikdy neprizna ani sam sebe...takto to citim ja,prepacte,je to len moj subjektivny postreh...

Ano,citim presne ten hnev a tu lutost...a citim rozcarovanie zo skutocnosi,z reality,ktora ani nahodou nie je v nicom podobna tomu,v co som dufala.
Nemal by citit aj on zodpovednost za svojich fans???Mozno hlupa a naivna otazka,ale musim ju polozit...zodpovednost za to,ze ich sny a nadeje sa rozplynuli ako ranna hmla s prichodom slnka?

Noc sa prave prehupla do noveho dna,hodina duchov nastala...a duch Paddyho sa vznasa nad nami ako tien...je to vsetko,co po nom zostalo...
S prichodom noveho rana tu ostava len John Paul Mary...chlapik,o ktorom nikto nic nevie...nie je nicim zaujimavy a keby popri vas presiel na ulici,asi tazko by ste ho zaregistrovali...chlapik,ktory v sebe sice nesie nejaky ten pribeh,ako my vsetci,ale ten jeho sa len zacal pisat...za tych par rokov formovania jeho identity je este len malym dietatkom...aj ked v istych okamihoch,ked sa lepsie prizriete,mozete zbadat siluetu kracajucu v tesnom zavese za nim...siluetu niekoho,koho kedysi velmi davno poznal...a zriedkakedy si na neho spomenie...len obcas zaciti na tvari dotyk,ako ked vietor santi v poli a omylom sa dotkne tvojej tvare a hned zase zmizne...mimovolne sa dotkne svojho lica a v ociach sa mu zalesknu slzy...to je len zatulana smietka z dlhych gastanovych vlasov,ktora sa snazi uputat pozornost...len tien minulosti...ako ked spadne posledny jesenny list,ktory na kridlach vetra zmizne v nenavratne...
sunshine282
sunshine282
Admin
Admin

Female
Počet príspevkov : 840
Age : 45
Registration date : 24.03.2008

https://kellyfamily.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pk aka JPM Empty Re: Pk aka JPM

Odoslať pre Ajuska83 Št august 14, 2008 9:35 pm

ježiši, kamči, si to moc krásne napísala... nádherne.. myslím, že toto by si mohla kľudne uverejniť aj inde. Máš moju hlbokú poklonu, sama by som to lepšie nenapísala ani s hlavňou pri spánku.
Ajuska83
Ajuska83
Admin
Admin

Female
Počet príspevkov : 380
Age : 40
Registration date : 24.03.2008

Návrat hore Goto down

Pk aka JPM Empty Re: Pk aka JPM

Odoslať pre sunshine282 Št august 14, 2008 9:59 pm

Dakujem milacku ilw ...no som v rozpakoch teraz Embarassed Embarassed Embarassed ...to bolo v ten den,ked sa to cele odhralo,tak to na mna dolahlo,ze som to musela dat von...jak uverejnit???Co si,to su len citove vylevy,na ktore nikto nie je zvedavy
sunshine282
sunshine282
Admin
Admin

Female
Počet príspevkov : 840
Age : 45
Registration date : 24.03.2008

https://kellyfamily.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pk aka JPM Empty Re: Pk aka JPM

Odoslať pre Ajuska83 Št august 14, 2008 10:04 pm

ja som a vždy...
Ajuska83
Ajuska83
Admin
Admin

Female
Počet príspevkov : 380
Age : 40
Registration date : 24.03.2008

Návrat hore Goto down

Pk aka JPM Empty Re: Pk aka JPM

Odoslať pre sunshine282 Št august 14, 2008 10:09 pm

kiss jala ....sa zase hanbim Embarassed a mooooooooooooc
sunshine282
sunshine282
Admin
Admin

Female
Počet príspevkov : 840
Age : 45
Registration date : 24.03.2008

https://kellyfamily.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Pk aka JPM Empty Re: Pk aka JPM

Odoslať pre angel Ne august 16, 2009 8:49 pm

Som prekvapena z Paddyho.

angel
Newbie
Newbie

Počet príspevkov : 5
Registration date : 16.08.2009

Návrat hore Goto down

Pk aka JPM Empty Re: Pk aka JPM

Odoslať pre Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.